Föremål som liknar akvarell Leander Engström

  • Träfflista
  • 6435 Akvarell
    Såld: 250 kr

    Såldes den 21 september 2015
  • 5099 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 januari 2014
  • 7127 AKVARELL
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 28 maj 2012
  • 2392 Akvarell
    Kjell Leander Engström, Abisko, 22x27
    Såld: 100 kr

    Såldes den 2 juli 2007
  • 3701 Akvarell
    Leander Engström, 'Same' sign. Abisko 1925, 72x51
    Såld: 12.800 kr

    Såldes den 26 mars 2007
  • 3088 Akvarell
    Tord Leander Engström, Mot Abisko, 25x44
    Såld: 500 kr

    Såldes den 26 april 2004
  • 3419 Akvarell
    Kjell Leander Engström, Fjällmotiv, 26x34
    Såld: 150 kr

    Såldes den 16 september 2002