6435 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 21 september 2015 -
5099 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 27 januari 2014 -
7127 AKVARELL
Såld: 3.000 kr
Såldes den 28 maj 2012
2392 Akvarell
Kjell Leander Engström, Abisko, 22x27
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2007 -
3701 Akvarell
Leander Engström, 'Same' sign. Abisko 1925, 72x51
Såld: 12.800 kr
Såldes den 26 mars 2007 -
3088 Akvarell
Tord Leander Engström, Mot Abisko, 25x44
Såld: 500 kr
Såldes den 26 april 2004
3419 Akvarell
Kjell Leander Engström, Fjällmotiv, 26x34
Såld: 150 kr
Såldes den 16 september 2002